Головна » 2018 » Березень » 9 » 8 БЕРЕЗНЯ
8 БЕРЕЗНЯ

8 Березня – свято радості, любові, посмішок і тепла

Дзвінкі краплинки, перші квіти, зігріті першими сонячними променями – це весна. Разом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день це свято найкрасивішої, найелегантнішої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Одним словом — свято жінок! Мама –  перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Разом із приходом весни в дошкільний навчальний заклад №4 «Сонечко» завітали святкові ранки 8 Березня, що пройшли з 01.03. по 07.03.2018 року. Діти співали пісні, веселі і ліричні, про весну, про мам, про бабусь, про подружок дівчаток. Всіх жінок, мам, бабусь, сестричок, дівчаток привітали джентльмени і як справжні чоловіки, хлопчики  зізналися в теплих почуттях усім жінкам. Не залишилися осторонь і дорослі. Тата і мами, бабусі і дідусі кружляли разом з дітьми у танцях, читали вірші і ділилися спогадами. А під час проведення ігор проявили високий артистизм, винахідливість та спритність. За веселими таночками, піснями, сценками, віршами іграми час сплинув непомітно, тож на прощання –  подарунки матусі, бабусі від дітей, які були зроблені власними руками. Усі присутні отримали величезне задоволення від свят.

Переглядів: 113 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0