Головна » 2017 » Лютий » 1 » 29 СІЧНЯ - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ
29 СІЧНЯ - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

Життя і здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Кожна дитина стане дорослою людиною, яка буде берегти життя та здоров’я своє та інших, а згодом зможе передати свої знання та вміння наступним поколінням. У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива.
30.01.2017р. в  ДНЗ №4 «Сонечко»  проведено тематичний день  «День пожежної безпеки». Метою проведення тематичного дня є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань пожежної безпеки; формування розуміння цінності власного життя та здоров'я серед дітей та батьків; відчуття небезпеки щодо вогню, електричного струму; розуміння необхідності виконання правил пожежної безпеки; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій.
 На протязі дня  з дітьми усіх вікових груп проведено бесіди про безпеку вогню, організовано виставку малюнків  на дану тему. Для дітей старших груп №4, 6, 9, 10 вихователі Іскра В.С., Арутюнян Н.Б., Заводчикова Л.А., Кравченко А.А. провели спортивну розвагу «Ми сміливі пожежники»

Переглядів: 147 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0