Головна » 2017 » Лютий » 12

10.02.2017р. в дошкільному навчальному закладі пройшов єдиний День здоров’я під девізом «За здоров’ям у дитячий садок!», мета якого було формування у дітей дошкільного віку уявлень про здоровий спосіб життя, викликати емоційно-позитивне відношення до гри, спортивним вправам, змаганням, до занять зі спорту. Протягом дня з дітьми всіх вікових груп проводилися заняття, бесіди, ігри оздоровчого, валеологічного спрямування. Кульмінацією Дня здоров’я стала фізкультурна розвага «Веселі ігри та естафети».

... Читати далі »

Переглядів: 235 | Додав: Адмін | Дата: 12.02.2017

На виконання Закону України «Про охорону праці», «Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України», з метою виконання правил і норм техніки безпеки та безпеки життєдіяльності в ДНЗ, восьмого лютого 2017 року проведено засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці працівників з шкідливими і небезпечними умовами праці.

 

... Читати далі »

Переглядів: 292 | Додав: Адмін | Дата: 12.02.2017

Одне з головних завдань нашого дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» — створити якнайсприятливіші умови для правильного фізичного розвитку дитячого організму, для підвищення його опірності інфекціям, а також для поступового і систематичного загартування. Тому не просто актуальним, а неодмінним являється використання у педагогічному процесі здоров'язбережувальних технологій.

3 лютого 2017 року для педагогів ДНЗ вихователем-методистом Самойловой Т.В. було проведено практикум «Хромотерапія в роботі з дітьми дошкільного віку». Вихователі ознайомилися з хромотерапією, наукою, яка вивчає властивості кольорі ... Читати далі »

Переглядів: 303 | Додав: Адмін | Дата: 12.02.2017