Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 10 11 »

  Вислів «Творити добро» можна з упевненістю віднести до компанії VESCO. ДНЗ №4 «Сонечко» отримало в подарунок спортивно-ігровий комплекс. Тепер вихователі кожної виховної групи дитячого садку можуть урізноманітнити фізкультурно-оздоровчу роботу на повітрі. Співробітники дитячого саду, батьки вихованців щиро вдячні правлінню компанії VESCO за підтримку дошкільного закладу, за такий подарунок, адже вони подарували дітям радість і здоров'я.

 & ... Читати далі »

Переглядів: 6 | Додав: Адмін | Дата: 14.10.2020

У ДНЗ №4 «Сонечко» для дітей старших груп вихователями Страшненко А.К., Заставой Т.Ю., Арутюнян Н.Б., Кригіной Г.С., Казанцевой О.П. та  музичними керівниками Бур’яновой О.М., Павловой І.П. було проведено валеологічно-музичну розвагу «Здоров’я змалку бережемо -  Коронавіруса переможемо!» . В ігровій доступній формі через цікаві ігри  та вправи педагоги з малятами пригадали правила поведінки та особистої гігієни під час карантину, закріплювали правила здорового способу життя. Тепер наші дошкільнята знають, де на них може чатувати коронавірус, та засвоїли всі основні правила безпеки. А заодно, із задоволенням виконали цікаві оздоровчі загальноро ... Читати далі »

Переглядів: 6 | Додав: Адмін | Дата: 14.10.2020

#Eco-challenge Green Pkanet
#Eco-челендж Зелена планета
#Druzhkovka#Sonechko

Переглядів: 12 | Додав: Адмін | Дата: 27.09.2020

В рамках закінчення проекту за участю ГО «Твій формат» та організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проекту «Децентралізація» та програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, у співпраці з Дружківською міською радою в дошкільному навчальному закладі №4 «Сонечко» були встановлені розвивальні ігрові панелі. Це надає можливість вихователям урізноманітнити прогулянки дошкільників на свіжому повітрі, піддержати інтерес малят до навчання, пізнання нового, отримати задоволення від ігор.

    ... Читати далі »

Переглядів: 11 | Додав: Адмін | Дата: 27.09.2020

Про видачу ліцензій на провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти.

   

 

Переглядів: 40 | Додав: Адмін | Дата: 04.08.2020

Ви можете підтримати діяльність нашого дошкільного навчального закладу щодо покращення матеріально-господарчої бази, з метою створення належних умов для перебування дітей в дошкільному закладі, перерахувавши благодійні внески на спеціальний рахунок.


Р/С  UА808201720314231004302023569
Для ДНЗ №4 «Сонечко»
Відділ освіти Дружківської міської ради
м. Дружківка, вул.Чернігівська 1а
ДКСУ в м.Київ
ЄДРПОУ (ОКПО) 02142848
МФО 820172

 

Отримати інформацію щодо потреб ДНЗ №4 «Сонечко», використання бюджетних та благодійних внесків, які надходять в навчальний заклад, можна за посиланням у інтернеті: ... Читати далі »

Переглядів: 67 | Додав: Адмін | Дата: 05.06.2020

  УВАГА, БАТЬКИ!!!
Під час карантину запис дитини до електронної черги в ДНЗ №4 «СОНЕЧКО» здійснюється в електронному режимі. Щоб зареєструвати дитину на чергу у дошкільний навчальний заклад №4 «Сонечко» Вам необхідно:
-    Зайти на сайт ДНЗ, рубрика «Батькам»  https://dnz4sonechko.ucoz.net/
-    Заповнити форму реєстрації (анкета).
-    Відправити анкету на пошту дошкільного навчального закладу: 33518422@mail.gov.ua
-    Номер електронної черги по закладу буде відправлено на вашу електрону адресу.

... Читати далі »

Переглядів: 91 | Додав: Адмін | Дата: 08.05.2020

Благодійний фонд  «Щаслива лапа» пропонуємо вам та вашим вихованцям (середніх та старших груп) долучитись до інтерактивного онлайн заняття:  «Ми і тварини на карантині»
Мета заняття: ознайомити дітей з правилами поведінки із домашніми собаками та котами; закріпити знання про особливості догляду за домашніми тваринами; поглибити знання дітей про особливості проявів емоцій у собак та котів; вправляти дітей у рахунку в межах 5; виховувати чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
 Коли буде проходити заняття?
В четвер (7 травня 2020 року) об 11:00.
Де дивитись?
Заняття буде проходити в онлайн режимі на нашому YouTube-каналі ( ... Читати далі »

Переглядів: 96 | Додав: Адмін | Дата: 06.05.2020

Шановні  батьки! 10 травня відзначається День матері. Це всесвітнє свято, присвячене усім матусям світу. Його мета – підтримати традиції бережливого ставлення до жінки, відзначити значущість в нашому житті найголовнішої людини – матері. Наш колектив дошкільного навчального закладу №4 «СОНЕЧКО» не залишився осторонь цієї події. Тому ми оголошуємо з 04 травня по 08 травня 2020р. Тиждень матусі. Девіз тижня «Хай завжди буде мама!». Про історію святкування Дня матері, ви, шановні батьки, можете дізнатися за посиланням

https://www.youtube ... Читати далі »

Переглядів: 99 | Додав: Адмін | Дата: 04.05.2020

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна вкотре долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці та мала намір провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці за тематикою, що присвячена вирішенню проблеми насильства і домагань у сфері праці.
Однак запланованому завадила надзвичайна подія – спалах коронавірусної інфекції COVID-19, яка розпочалася в Китаї, згодом охопила Південну Корею, Іран, країни західної Європи, а сьогодні вже панує у всьому світі. Тож темою Всесвітнього дня охорони праці-2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги.
Девіз Дня охорони праці у 2020 році «Зупинимо пандемію: безпека і здо ... Читати далі »

Переглядів: 71 | Додав: Адмін | Дата: 28.04.2020