У нашому садочку панує гармонія, щирість і любов до дітей. Тут дітям тепло і затишно. Тут можна усе! Дружити, мріяти, міркувати, малювати, сміятися, любити, гратися, творити, радіти, жартувати, сумувати, фантазувати, помилятися... Справді, можна усе, але за важливих умов: поважати інших так, як поважаєш себе. Допомагати один одному, радіти успіхам інших, бути добрим, уміти співчувати.          Пріоритетні напрямки ДНЗ №4 «СОНЕЧКО» на 2016 – 2017 навчальний рік: 1. Продовжити роботу з охорони життя і збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного віку та актуалізація питань безпеки життєдіяльності. 2. Удосконалювати роботу щодо формування мовленнєвої компетентності дитини шляхом застосування сучасних підходів. 3. Активізувати роботу з патріотичного виховання дошкільників, поглибити роботу з формування досвіду моральної поведінки та соціальної компетенції у дошкільників шляхом застосування ефективних освітніх технологій, в тому числі засобами сюжетно - рольової гри. 4. Сприяти розвитку екологічної компетентності дошкільників шляхом ознайомлення з природою рідного краю, пошуково-дослідницької діяльності.

Дружківський ДНЗ (ясла-садок) №4 "Сонечко" завжди радо відкриває свої двері для дітей та гостей закладу .

Інформація про нас

• У цьому розділі ви можете знайти інформацію про історію виникнення закладу, дані про основні періоди життя нашого садочку.

• Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія ДНЗ"

• Для перегляду інформації про наш садочок у пресі, перейдіть до розділу сайту "Сторінками преси"

Акровірш про нас

ердечно всіх вітає
шатний наш садок
іколи не нудьгують в нім двісті сімдесят діточок
нергійно і завзято тут завідувач керує
удовий, дружний колектив тепло і ласку подарує
орисний і цікавий в садочку кожен день
дин садок у Дружківці – зігріє всіх дітей!

Запрошуємо Вас до нашого "Сонячного міста".