Навчально-виховний процес а Дружківському ДНЗ №4 "Сонечко"Навчально-виховний процес а Дружківському ДНЗ №4 "Сонечко"

ОСНОВНІ ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ
ДНЗ №4 «СОНЕЧКО»
НА 2018 – 2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК:

Діяльність1

Методична робота з педагогічними кадрами в ДНЗ спрямована на вирішення єдиної методичної проблеми «Дитячий туризм в системі фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі».

Діяльність2

У 2018-2019 навчальному році педагогічний колектив ДНЗ №4 «Сонечко» продовжує приймати участь у роботі обласної творчої лабораторії з реалізації проекту «Я і моя Україна» , спрямував свою діяльність на реалізацію другого порталу за темою «Я і природа моєї Батьківщини ».

Діяльність3

Організація освітньої діяльності в дошкільному навчальному закладі у 2018 - 2019 навчальному році здійснюється відповідно до Законів   України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Указу Президента України від 13.10.2015 № 580/2015 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», Базового компоненту дошкільної освіти, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (затверджено наказом МОН України від 16.06.2015 № 641), Положення про дошкільний навчальний заклад (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2003 № 305), Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234), Гранично допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності затверджено наказом МОН України від 20.04.2015 № 446), інших нормативно-правових актів. Навчально - виховний процес у дошкільному закладі здійснюється відповідно програми виховання і навчання дітей від 2 до 7 років  «Дитина», програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».   Корекційно-відновлювальна робота у групах спеціального призначення для дітей з вадами зору та з порушенням мови здійснюється за програмою для спеціальних закладів для дітей з вадами зору та порушенням мовлення. Щоденна кількість і послідовність занять у групах визначена розкладом, який складається відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог та специфіки групи і затверджується завідуючим ДНЗ.
У дитячому закладі визначена українська мова навчання та виховання дітей.

Навчально-виховний процес у Дружківському ДНЗ №4 "Сонечко"

Дати канікул в дошкільному навчальному закладі.

Навчальний рік починається 1 вересня та закінчується 31 травня наступного року . З 1 червня у дитячому закладі проводиться оздоровлення дітей. У 2018 – 2019 навчальному році загальна кількість канікул, під час яких заняття не проводяться, складає 114 днів:
- осінні - з 22.10. 2018 по 26.10.2018;
- зимові - з 02.01. 2019 по 11.01.2019;
- весняні - з 25.03. 2019 по 03.04.2019;
- літні - з 01.06.2019 по 31.08.2019.
У період канікул з дітьми проводиться фізкультурно-оздоровча і художньо-естетична робота.

виховних заходів з дітьми ДНЗ №4 «Сонечко» під час канікул

Період Заходи Форма Відповідальні

Осінні

22.10.18

26.10.18

День Казки « В гості казка завітала» Читання, театралізація Вихователі
День праці «Працьовиті рученята» Трудові доручення, праця у куточках, розвага Вихователі
День Здоров'я "Здоровим будь!" Фізкультурні вправи, українські рухливі ігри, естафети, конкурси, сюрпризи

Музкерівник

День гри та іграшки «Граючись, зростаємо » Бесіда, обігравання іграшок, зображувальна діяльність, розвага Вихователі
День ввічливості і культури «Ми – ввічливі малята» Читання. розігрування ситуацій, розвага Вихователі

Зимові

02.01.19

11.01.19

Тематичний тиждень   «Січень іде – Різдвяні свята веде» (02-04.01.19р.)

Читання, бесіда, зображувальна діяльність, розвага

Музкерівник

День Здоров’я «Святкуй, гуляй та обережність знай» Фізкультурні вправи, українські рухливі ігри, естафети, конкурси, сюрпризи Вихователі
День загадок  «У гостях у бабусі Загадусі» Віршики, загадки, розвага Вихователі
«Подорож в країну Мультляндія» Літературна година Вихователі
День ручної праці «Паперові фантазії» Конструктивна діяльність, виставка Вихователі

Весняні

25.03.19

03.04.19

День весняного пробудження природи Читання, спостереження, екскурсія, зображувальна діяльність Вихователі

День здоров’я «Про здоров’я своє дбай – бігай, повзай і стрибай»

Фізкультурні вправи, українські рухливі ігри, естафети, конкурси

День маленьких акторів (День театру) Театралізована вистава, розвага Вихователі
День казки Читання, зображувальна діяльність, вистава Вихователі
День Весни Читання, екскурсії, зображувальна діяльність

День гумору і сміху Віршики, пісні, жарти, ігри, розвага Вихователі
День бережливості та заощаджень Бесіди, ігрова діяльність, екскурсія Вихователі
День книги Читання, виставка, екскурсія, розвага Вихователі

Навчально-виховний процес у Дружківському ДНЗ №4 "Сонечко"

В и д и: І молодша група, ІІ молодша група, Середня група,Старша група.. Ранкова зустріч дітей, огляд.   Ігри, індивідуальне спілкування.   Ранкова гімнастика.   Підготовка до сніданку.. Сніданок   Ігри, підготовка до прогулянки, вихід на прогулянку.   Прогулянка, ігри, групові, підгрупові, індивідуальні, заняття, самостійна діяльність дітей, спостереження, повітряні та сонячні процедури.   Повернення з прогулянки, водні та загартуючи процедури.   Підготовка к обіду, обід.   Підготовка до сну, сон.   Поступовий підйом, водні процедури.   Підготовка до полуденка, полудень.   Прогулянка. Повернення дітей до дому.

Навчально-виховний процес у Дружківському ДНЗ №4 "Сонечко"

Заняття груп у дошкільному навчальному закладі №4 "Сонечко"

Розклад занять по групах ДНЗ №4 «Сонечко»

на 2018-2019 навчальний рік