Навчально-виховний процес а Дружківському ДНЗ №4 "Сонечко"Навчально-виховний процес а Дружківському ДНЗ №4 "Сонечко"

ОСНОВНІ ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ
ДНЗ №4 «СОНЕЧКО»
НА 2017 – 2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК:

Діяльність1

Методична робота з педагогічними кадрами в ДНЗ спрямована на вирішення єдиної методичної проблеми «Дитячий туризм в системі фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі».

Діяльність2

З січні 2017 року педагогічний колектив  ДНЗ №4 «Сонечко»  приймає участь  в роботі обласної творчої лабораторії з реалізації проекту «Я і моя Україна» , спрямував свою діяльність на реалізацію другого порталу за темою «Я і природа моєї Батьківщини ».

Діяльність3

Організація освітньої діяльності в дошкільному навчальному закладі у 2017 - 2018 навчальному році здійснюється відповідно до Законів   України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Указу Президента України від 13.10.2015 № 580/2015 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», Базового компоненту дошкільної освіти, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (затверджено наказом МОН України від 16.06.2015 № 641), Положення про дошкільний навчальний заклад (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2003 № 305), Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234), Гранично допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності затверджено наказом МОН України від 20.04.2015 № 446), інших нормативно-правових актів. Навчально - виховний процес у дошкільному закладі здійснюється відповідно програми виховання і навчання дітей від 2 до 7 років  «Дитина», програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».   Корекційно-відновлювальна робота у групах спеціального призначення для дітей з вадами зору та з порушенням мови здійснюється за програмою для спеціальних закладів для дітей з вадами зору та порушенням мовлення. Щоденна кількість і послідовність занять у групах визначена розкладом, який складається відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог та специфіки групи і затверджується завідуючим ДНЗ.
У дитячому закладі визначена українська мова навчання та виховання дітей.

Навчально-виховний процес у Дружківському ДНЗ №4 "Сонечко"

Дати канікул в дошкільному навчальному закладі.

Навчальний рік починається 1 вересня та закінчується 31 травня наступного року . З 1 червня у дитячому закладі проводиться оздоровлення дітей. У 2017 – 2018 навчальному році загальна кількість канікул, під час яких заняття не проводяться, складає 115 днів:
- осінні - з 30 жовтня по 03 листопада  2017 року;
- зимові - з 1 січня по 09 січня 2018 року;
- весняні - з 26 березня по 01 квітня 2018 року;
- літні - з 1 червня по 31 серпня 2018 року.
У період канікул з дітьми проводиться фізкультурно-оздоровча і художньо-естетична робота.

виховних заходів з дітьми ДНЗ №4 «Сонечко» під час канікул

Період Заходи Форма Відповідальні

Осінні

30.10.17

03.11.17

"Осінь-чарівниця" Конкурс малюнків у групі Вихователі
Мандруємо в чарівний світ "ЛЄГО-конструктора" Конструктивні ігри разом з вихователем Вихователі
День Здоров'я "Здоровим будь!" Фізкультурні вправи, українські рухливі ігри, естафети, конкурси, сюрпризи

Вихователі

Музкерівник

"Пухнаста аплікація" Аплікація з паперових серветок Вихователі
"Театральні хвилинки" Показ, розігрування різних видів театру у групі Вихователі

Зимові

01.01.18

09.01.18

"Сторінками улюбленних казок"

"На гостину до казки"

Літературна вікторина

Літературний час

Вихователі, старші групи

Вихователі, молодші, середні групи

"Лялька-мотанка"

"Ляльковий театр з коробок"

Конструювання з тканини

Конструювання з паперових коробок

Вихователі, середні, старші групи

Вихователі, молодші групи

День Здоров'я "Вітаміни-помічники" Віршики, загадки, рухливі ігри, сюрпризи Вихователі Музкерівники
Різдвяні свята"Як коляда шукала свої ноти" Літературна година Вихователі
Подорож в країну "Мультляндія" Музична розвага Музкерівник Вихователі

Весняні

26.03.18

01.04.18

"Весняна галявина квітів" Нетрадиційі техніки малювання Вихователі

"Теремок"

"Муха-цокотуха"

Театральна вистава

Вихователі, молодші групи

Вихователі, середні, старші групи Музкерівник

День Здоров'я "Бережи себе малюк" Вірші, ігри, вправи Вихователі
"Птахи-наші друзі" Конструювання з паперу Вихователі
Конкурсна розважальна програма "День сміху" Віршики, пісні, жарти, ігри

Вихователі    Музкерівник

Навчально-виховний процес у Дружківському ДНЗ №4 "Сонечко"

В и д и: І молодша група, ІІ молодша група, Середня група,Старша група.. Ранкова зустріч дітей, огляд.   Ігри, індивідуальне спілкування.   Ранкова гімнастика.   Підготовка до сніданку.. Сніданок   Ігри, підготовка до прогулянки, вихід на прогулянку.   Прогулянка, ігри, групові, підгрупові, індивідуальні, заняття, самостійна діяльність дітей, спостереження, повітряні та сонячні процедури.   Повернення з прогулянки, водні та загартуючи процедури.   Підготовка к обіду, обід.   Підготовка до сну, сон.   Поступовий підйом, водні процедури.   Підготовка до полуденка, полудень.   Прогулянка. Повернення дітей до дому.

Навчально-виховний процес у Дружківському ДНЗ №4 "Сонечко"

Заняття груп у дошкільному навчальному закладі №4 "Сонечко"

Розклад занять по групах ДНЗ №4 «Сонечко» на 2017-2018 навчальний рік