Дружківський ДНЗ №4 "Сонечко" Гурткова робота.

Дружківське ДНЗ №4

З метою реалізації завдань пріоритетного напрямку роботи «Розвиток творчих здібностей дошкільників через різні види діяльності» в нашому дошкільному закладі створена система гурткової роботи, яка є важливою складовою освітньо-виховного процесу.
Щороку педагогами закладу проводиться  діагностування нахилів дітей до різних видів діяльності. За його результатами та з врахуванням побажань дітей, батьків організовується робота гуртків різного спрямування.
Вся гурткова робота проводиться на безоплатній основі згідно з розкладом, затвердженим  педагогічною  радою.
Робота гуртків будується за авторськими перспективними планами, складеними їх керівниками на основі власних доробок, запозиченого перспективного педагогічного досвіду, освітніх технологій.
В кінці навчального року проводиться  тиждень звітів роботи гуртків ДНЗ.

У нашому садочку функціонують декілька гуртків:

•    Гурток «ВЕСЕЛИНКА», керівник – музичний керівник Бур’янова О.М.
Гурток спрямований на  залучення дітей до краси хореографічного мистецтва; формування початкових хореографічних умінь та навичок, засвоєння танцювальних рухів та етюдів.
•    Гурток «КРАПЛИНКА», керівник – вихователь Петрусенко М.В.
Основна діяльність гуртка – формування  у дітей елементи екологічної свідомості, здатність розуміти і любити навколишній світ і природу рідного краю.
•    Гурток «ПЛАСТИЛІНОВІ ФАНТАЗІЇ », керівник – вихователь
Мінка І.А.
Основний зміст діяльності гуртка – формування зацікавленості дітей до
пластилінографії  (малювання   пластиліном). Гурток сприяє розвитку творчої уваги, формує естетичний смак та фантазію дітей, розвиває мислення, поліпшує дрібну моторику м’язів рук.
•    Гурток «СТЕЖИНКА», керівник – вихователь Казанцева О.П.
 Гурток дає можливість закласти в дітях  основи моральності, духовності, через ознайомлення їх зі змістом  оповідань, казок В.Сухомлинського.
•    Гурток «АКВАРЕЛЬКА», керівник – вихователь Чумак В.О.
 Основний зміст діяльності гуртка - ознайомлення дітей з українською культурою засобами декоративного живопису.
•    Гурток «МАЛЕНЬКІ  ДОСЛІДНИКИ», керівник – вихователь
Нікуліна О.О.
Гурток спрямований  на формування у дітей елементів екологічної свідомості. Ознайомлення  дітей з природою рідного краю.
•    Гурток «ЦІКАВА  СЕНСОРИКА»,  керівник – вихователь
Кишинська М.І.
Основний зміст діяльності гуртка - навчити дітей отримати цілісне уявлення про предмет, групувати їх за кольором, формою, сприяти розвитку дрібної моторики рук та тактильних відчуттів.
•    Гурток  «BABY», керівник – вихователь Іскра В.С.
Гурток спрямований  на формування мотивації  дітей дошкільного віку до вивчення англійської мови.
•    Гурток «ФАНТАЗЕРИ», керівник – вихователь Панаріна М.А. Гурток  формує і дітей зацікавленість художньою працею (паперова пластика), сприяє розвитку творчих здібностей.
•    Гурток «МАЛЕНЬКІ  ТУРИСТИ», керівник – вихователь Кардава Л.П.
Основний зміст діяльності гуртка -  сприяти якісному підвищенню фізичного розвитку та оздоровлення дітей за допомогою організації туристичних прогулянок.
•    Гурток «ЧАРІВНИЙ  ПАПІР», керівник – вихователь Заводчикова Л.А.
Гурток спрямований  на розвиток ручної вмілості у дітей через зміцнення дрібної моторики пальців рук та організацію спільного образотворчого творчості дітей та дорослих.
•    Гурток «ЗДОРОВ’ЯТКО», керівник – вихователь Кравченко А.А.
Головна мета гуртка - зміцнення здоров'я дітей за допомогою   фітболов, розвиток їх рухової сфери  та фізичних якостей.