Перше місце Дружківському ДНЗ №4 "Сонечко"

Подяка. Колективу ДНЗ "Сонечко" за активну участь в організації та проведенні міського свята Масляної, ініціативу і творчий підхід в реалізації культурно-масових заходів. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради-В.Б.Григоренко. Начальник відділу з питань культури, сім'ї, молоді та туризму -Ю.О.Гребенніков. м.Дружківка 2012 рік.

Досягнення Дружківського ДНЗ №4 "Сонечко"

Грамота. Нагороджується Дошкільний навчальний заклад №4 за зайняте 2 місце у огляді-конкурсі, присвяченому Всесвітньому дню охорони праці, за активну роботу по попередженню травматизму, створенню безпечних умов праці. Начальник вдділу освіти-І.О.Бучук. Голова ради профспілки- Т.М.Мацко. м.Дружківка.

 

Досягнення Дружківського ДНЗ №4 "Сонечко"

Грамота. Нагороджується колектив ДНЗ №4 "Сонечко" за зайняте 3 місце у міському етапі огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в закладах освіти у 2012 році. Начальник відділу освіти Дружковської міської Ради-І.О.Бучук. Голова Дружківської міської організації профспілки працівників освіти і науки України-Т.М.Мацко.

Досягнення Дружківського ДНЗ №4 "Сонечко"

Грамота. Нагороджується дошкільний навчальний заклад №4 "Сонечко". Робота "Родинний оберіг". За зайняте 1 місце у міському конкурсі "Дивосвіт народної символіки та оберегів" у номінації "Сюжетна композиція". Начальник відділу освіти-С.А.Лабезник.

Досягнення Дружківського ДНЗ №4 "Сонечко"

Грамота. Нагороджується ДНЗ №4 "Сонечко" м.Дружківка за активну участь у творчому конкурсі від журналу "Жирафа рафа" "Безпечна країна очима дитини". Бажаємо творчих успіхів! Директор видавництва "СВС Сіті Медія" Шусть Ю.С. Київ-2013 рік

Досягнення Дружківського ДНЗ №4 "Сонечко"

Грамота ДСНС України. Головне Управління ДСНС України у Донецькій області 45 Державна Пожежно-Рятувальна Частина. Нагороджується переможець міського конкурсу дитячого малюнку на противорожежну та техногенну тематику Куплевецька Софія. Начальник ДПРЧ-45-О.В.Самсоненко. М.Дружківка 2016 рік.

Досягнення Дружківського ДНЗ №4 "Сонечко"

Міністерство освіти і науки України. Програма розвитку ООН в Україні. Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова. Лист подяки творчому педагогу дошкільного навчального закладу №4 "Сонечко" Дружківської міськоі Ради Донецької області, автору конкурсної роботи Данилюк Наталії Олександровні, Чумак Валентині Олександровні, науковому керівнику Самойловій Тетяні Володимирівні. Шановні колеги! Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу для педагогів "Сталий розвиток-наш вибір" висловлює Вам щиру подяку за особистий внесок у спільну справу щодо підвищення рівня обізнаності педагогів з положень Конвенції Ріо, узагальнення та підготовки навчально-методичного матеріалу з питань освіти для сталого розвитку та впровадження їх у практику навчальних закладів України. Ми сподіваємось, що Ви і надалі будете активним учасником усіх заходів, присвячених питанням освіти для сталого розвитку. Бажаємо Вам подальших успіхів у професійному зростанні та вихованні майбутніх поколінь нашої держави. Керівник сектору енергетики, навколишнього середовища та сталого розвитку-ВолковС.С. Програма розвитку ООН в Україні Голова Експертної ради конкурсу-Ісаєнко В.М. Київ 2016 рік.

Досягнення Дружківського ДНЗ №4 "Сонечко"