Воспитатель ДНЗ №4 "Сонечко"2 мальчика сидят возле воспитателяДевочка общается с воспитателем и мальчиками

Наш садок "Сонечко"

Більше сорока років Дружківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №4 "Сонечко" гостинно відчиняє свої двері маленьким "чомучкам".

Найбільша цінність нашого до­шкільного закладу - дитина з її правом на цікаве щасливе життя.

Головною метою та предметом діяльності закладу є: організація фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку, задоволення потреб громадян у нагляді. догляді, вихованні дітей дошкільног віку, надання кваліфікованої допомоги в корекції недоліків розвитку мови, корекції і лікуванні органів зору дітей. Головне завдання закладу: забезпечення фізичного і психологічного здоров'я дітей, реалізація державної політики в галузі освіти, розвиток творчих здібностей, умінь та навичок дітей для навчання у школі.

Діяльність ДНЗ №4 "Сонечко"

ОСНОВНІ ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ ДНЗ №4 «СОНЕЧКО» НА 2017 – 2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК:

Діяльність ДНЗ №4 "Сонечко"

Сияние солнышка.